קייטרינג בשרי בקריות

קייטרינג בקריות

קייטרינג בשרי בקריות זו הבחירה האולטימטיבית לכל מי שיש לו בקרוב אירוע עסקי, פרטי או השקה של כל דבר חשוב. לכן, אם גם אתם מתכננים אירוע כזה ורוצים להיות בטוחים שהאירוע יהיה מושלם, כדאי לכם להתחיל לחשוב כבר עכשיו מה תגישו לאורחים שלכם לאכול, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם! שמי ליאורה יאירי ואני עוסקת במסעדנות, אוכל ויין מזה שנים רבות, כך שאיתי אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות!

האוכל שלי

את הקייטרינג שלי הקמתי כבר בשנת 2002 בעיר חיפה התוססת, ומאז ועד היום הגדלתי את היקף השירותים שאני מציעה ללקוחות הרבים שפונים אלי. היום אני מציעה קייטרינג בסגנונות שונים כמו:

  • קייטרינג בשרי
  •  קייטרינג חלבי
  • קייטרינג צמחוני
  • קייטרינג בשרי בקריות

את כל השירותים שלי אני מציעה הן עבור אירועים גדולים והן עבור אירועים קטנים, כך שזה לא משנה כמה אורחים יש לכם כי בכל מקרה אוכל להציע לכם את הטוב ביותר. הקייטרינג שלי שונה מאחרים כי אצלי תוכלו ליהנות ממנות יפות, טעימות, מקוריות ושונות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהאורחים שלכם לא יישארו אדישים לאוכל שאכין לאירוע שלכם.

אירוח בבית אם מה שדרוש לכם הם שירותי קייטרינג בשרי לבית שלכם בקריות, הרי שגם אז הקייטרינג שלי הוא הכתבות הנכונה עבורכם. עובדים אצלי לא מעט אנשים שכל אחד מהם חי ונושם אוכל מזה שנים, וביחד אנחנו מביאים לידי ביטוי את האהבה שלנו לאוכל ויוצרים מנות שאי אפשר לעמוד בפניהן, אז למה אתם מחכים? צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בהכנת האוכל לכל אירוע שתרצו. 

 

קייטרינג בשרי בקריות