קייטרינג לאירועים פרטיים בחיפה ובקריות

הסיפור האישי שלי

שמי ליאורה יאירי ולפני היותי בעלת הקייטרינג המיוחד שאתם נחשפים אליו כעת, הנני שפית ומסעדנית מזה שנים רבות, בעלת ידע וניסיון רבים בכל תחום האוכל והיין.


עם השנים צברתי ניסיון גדול בארגון אירועים פרטיים , ימי הולדת , בר מצוות , בת מצוות, חתונות, מסיבות קוקטייל ואירועים עסקיים שונים.

 

כיום אני שמחה להעניק את ניסיוני הרב והיכולות הקולינריות שלי לציבור הרחב באמצעות הקייטרינג שברשותי- הקייטרינג שמביא את המסעדה הטובה ביותר עד אליכם הביתה, קייטרינג שמבשל לכם אירוח ייחודי לחברים או למשפחה ולאירועים מיוחדים.

 

 

קייטרינג בחיפה שכולם אוהבים

הקייטרינג נוסד לפני למעלה מעשור בשנת 2002 בעיר חיפה ומעניק שירות בכל הארץ.

 

הקייטרינג מתאפיין בחגיגת בישול יצירתית ומקורית הנובעת מאהבה והנאה גדולה, בישול מלא בשלל צבעים וטעמים, בליווי שרות מקצועי, חם ונעים ומעל לכל כמובן – אוכל טעים במיוחד כמו שיעידו לקוחות קבועים רבים. לקוחותינו הרבים, לרוב מאיזור חיפה והסביבה, נוהגים להזמין לעיתים קרובות את שירותי הקייטרינג לאירועים שונים, החל מאירוח בביתם בחגים ובאירועים משפחתיים ועד אירועים עסקיים גדולים מרובי משתתפים וסועדים.

קייטרינג בחיפה לכל אירוע, לכל מיקום ולכל סוג מרכיב

אני יודעת להתאים היטב את שירותי הקייטרינג כאשר בכל מקום הצוות שלי מכין ועורך בצורה ייחודית את השולחנות עם מפות וכלים נאים, יינות נפתחים וכולם ממתינים בציפייה גדולה למבחר התבשילים שנבחרו בקפידה.

כל חיפה כבר יודעת ומכירה את שירותי הקייטרינג, את המגוון והיצירתיות בתפריטים השונים, המרכיבים התזונתיים והאיכותיים, המחירים השווים לכל נפש, העיצוב האירוע הנהדר, הייעוץ והליווי המקצועי והאישי, את האדיבות והחיוך – כל אלו מרכיבים קבועים בכל אירוע!

לפרטים נוספים, כל שאלה והזמנת שירותי הקייטרינג בחיפה והסביבה: 072-3954176

קייטרינג בחיפה
קייטרינג בחיפה

אוכל

קייטרינג לאירועים פרטיים בחיפה

אירועים פרטיים-גדולים/קטנים

קייטרינג לאירועים פרטיים בקריות

ציוד אוכל

יש לכם בקשות מיוחדות?
אצלנו ניתן מענה למגוון רגשיות, מאכלים צמחונים וטבעונים

יש לכם בקשות מיוחדות?
ניתן מענה למגוון רגשיות, מאכלים צמחונים וטבעונים

קייטרינג לאירועים פרטיים בחיפה
קייטרינג לאירועים פרטיים בקריות
קייטרינג בחיפה